Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Pastoor Lemeerstraat 13 1648 KA De Goorn

Onder optie

€ 395.000,- k.k.

Pastoor Lemeer stond bekend om zijn bromfiets, maar of je nu met een bromfiets, auto of fiets komt, er is altijd plek voor de deur en op eigen terrein. Deze prachtige woning is namelijk voorzien van een aangebouwde garage (maar dat is niet de enige uitbreiding, want er zijn maar liefst twee dakkapellen, een achteruitbouw en een veranda aanwezig!)

Deze heerlijk rustige woonwijk, nabij winkelcentrum “Vijverhof” met al haar voorzieningen om de hoek is werkelijk waar een prachtplaatje.

Deze woning is gebouwd in de zestiger jaren, dat betekent een ouderwets brede afmeting. Wat ons direct opvalt is de natuurlijke lichtinval in de woonkamer door de grote raampartijen. Er komt vooral veel zonlicht van de achtertuin, want die ligt op het zonnige zuiden. En dat betekend zomers lekker nagenieten van het heerlijke zonnetje. Aan vitamine D dus niet te kort hier aan de Pastoor Lemeerstraat 13.

Bij binnenkomst merk je al dat je energie kunt besparen. In de woonkamer staat namelijk een palletkachel waar je heerlijk je eigen vuurtje kunt stoken. De woning is uitgebreid aan de achterzijde en voorzien van vloerverwarming in zowel de aanbouw als de badkamer. Maar dat is niet het enigste want boven op de verdieping is ook een dakkapel geplaatst waardoor er meer gebruiksoppervlakte wonen wordt gerealiseerd. De kozijnen in de woning zijn van kunststof en dus onderhoudsvrij.

Op de verdieping zijn een tweetal slaapkamers gerealiseerd en een ruime badkamer. Met appart toilet. De 2e ruime slaapkamer is een slaapkamer met walk-in closet.

Op zolder is de master bedroom gevestigd en voorzien van twee ruime dakkapellen. En dat is niet het enigste want je hebt hier ook voldoende opbergruimte voor van alles en nog wat.

Laten wij vandaag de verkooptekst eens anders dan anders eindigen. Wij maken een ABC van deze leuke droomwoning in plaats van een opsomming van de bijzonderheden.

P = Praktisch ingedeeld
A = Aantrekkelijke locatie met alle voorzieningen binnen loopafstand gelegen.
S = Smaken verschillen, maar met een kleine aanpassing in smaak kun jij deze woning zo betrekken.
T = Tijd kun je hier besparen, want verbouwen is geen must.
O = Optimaliseren van de energiebesparende mogelijkheden is iets wat nog op het verlanglijstje staat.
O = Ontspannen na een lange werkdag in het prachtige hoekbad.
R = Ruimte, Ruimte en nog eens Ruimte.

Onze makelaars staan graag paraat om je rond te leiden in deze fraaie woning! Voor meer informatie en een goede indruk van de woning en de omgeving bekijk je onze bezichtigingsvideo. Voor alle ins&outs kun je de brochure downloaden, hier tref je ook de lijst van roerende zaken en de vragenlijst van de woning. Tot snel!

PS. Ons nieuwe aanbod als eerste zien? Volg ons dan op social media, dan zit je pas eersterangs in de markt! Ons werkgebied beslaat een groot gebied grofweg tussen Landsmeer en (Wester)-Koggenland en alles daartussen. Benieuwd wat jouw huidige woning waard is? Onze makelaars komen graag bij je langs voor een vrijblijvend verkoopgesprek met gratis waardebepaling!

  • 135 m2
  • 255 m2
  • 3

Kenmerken Pastoor Lemeerstraat 13

Overdracht

Vraagprijs€ 395.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte255 m2
Woonoppervlakte135 m2
Inhoud473 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1964
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDubbelglas
EnergielabelG

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Pastoor Lemeerstraat 13

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

22.522

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

31%

20% NL

28%

20% NL

41%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod