Hoofdfoto van Jan Palachstraat 39
Verkocht onder voorbehoud

Jan Palachstraat 39 1447 XM, Purmerend

€ 450.000 k.k.
+67

In het kort

Woonoppervlakte 111m²
Perceel 152m²
Kamers 5
Energie A

Beschrijving

Groen wonen in de Jan Palachstraat. Instapklare tussenwoning met verrassend veel ruimte!

Ben je op zoek naar een woning die rust en comfort combineert? Dan is deze instapklare tussenwoning aan de Jan Palachstraat in Purmerend precies wat je zoekt. Een rustige straat met veel groen, een kindvriendelijke sfeer en een fijne mix van jong en oud. Hier woon je in een omgeving waar buren elkaar nog groeten, de kinderen veilig buiten kunnen spelen en je elke dag met plezier thuiskomt.

Net als zijn naamgever straalt deze woning kracht en vastberadenheid uit: degelijk gebouwd, uitstekend onderhouden en helemaal klaar voor nieuwe bewoners die houden van kwaliteit en gemak.

Bij binnenkomst voel je direct de lichte, open sfeer van deze woning. De ruime woonkamer is voorzien van grote raampartijen, waardoor het daglicht rijkelijk naar binnen valt. De openslaande deuren geven direct toegang tot de achtertuin, zodat binnen en buiten op zonnige dagen naadloos in elkaar overlopen.

De open keuken bevindt zich aan de voorzijde en is geplaatst in een moderne u-opstelling met lichte fronten en een strak werkblad. Hier vind je diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, keramische kookplaat, vaatwasser en koelkast. Een heerlijke plek om te koken, te borrelen of samen te tafelen met familie en vrienden.

De eerste etage biedt momenteel twee royale slaapkamers, waarvan één is omgetoverd tot een inloopkast van formaat, een droom voor liefhebbers van orde en stijl. De oorspronkelijke indeling met drie slaapkamers is eenvoudig te herstellen, want de originele deur is nog aanwezig.

De badkamer is praktisch en compleet ingericht met een wastafelmeubel, douche en tweede toilet. Alles is verzorgd en functioneel, zodat je hier zonder verbouwing direct kunt intrekken.

De tweede etage verrast met een ruime voorzolder (ideaal als wasruimte of opslag) en een derde slaapkamer met veel natuurlijk licht dankzij het grote dakraam. Deze kamer leent zich uitstekend als master bedroom, thuiswerkplek of hobbyruimte. Hier kun je alle kanten op.

De achtertuin is verzorgd en rijk aan bloemen aangelegd, met voldoende ruimte voor een gezellige loungehoek of eettafel. Dankzij de gunstige ligging geniet je hier van zon én privacy. Een heerlijke plek om te ontspannen na een lange dag.

De woning ligt in een groene, kindvriendelijke wijk met volop voorzieningen in de buurt: scholen, speeltuintjes, winkels en sportgelegenheden zijn allemaal op loop- of fietsafstand. De bushalte bevindt zich om de hoek, en binnen enkele minuten fiets je naar het gezellige centrum van Purmerend. Bovendien ben je met de auto binnen 20 minuten in Amsterdam. Ideaal voor forenzen met de hoofdstad binnen handbereik.

Onze makelaars leiden je graag rond in deze charmante woning aan de Jan Palachstraat. Voor meer informatie en een goede indruk van de woning en de omgeving kijk je onze bezichtigingsvideo. Voor alle ins & outs kun je de brochure downloaden, hier tref je ook de lijst van roerende zaken en de vragenlijst van de woning. Tot snel!

PS. Ons nieuwe aanbod als eerste zien? Volg ons dan op social media, dan zit je pas eersterangs in de markt! Ons werkgebied beslaat een groot gebied in Noord-Holland. Benieuwd wat jouw huidige woning waard is? Onze makelaars komen graag bij je langs voor een vrijblijvend verkoopgesprek met gratis waardebepaling!

Kenmerken

Prijs per m2
€ 4.054,05
Bouwtype
Tussenwoning
Bouwjaar
1992
Type dak
Zadeldak
Woonruimte
111 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Bruikbare woonoppervlakte
28 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
5 kamers
Energielabel
A
Einddatum energielabel
6 augustus 2035
Isolatie
Dakisolatie, Dubbel glas, Muurisolatie en Vloerisolatie
Type verwarming
Stadsverwarming
Type warm water
Stadsverwarming
Is het een combiketel?
Nee
Permanent wonen
Ja
Huidige bestemming
Woonruimte
Plaats
Purmerend
Tuin(en)
Achtertuin en Voortuin
Hoofdtuin
Achtertuin
Positie van de hoofdtuin
Noordwest
Heeft de hoofdtuin een achterom?
Ja
Hoofdtuin lengte
1450 cm
Hoofdtuin breedte
540 cm
Hoofdtuin oppervlakte
103 m²
Afwerkingsniveau binnen
Goed
Onderhoudsstaat buiten
Goed
Tuinkwaliteit
Normaal
Type berging / schuur
Vrijstaand hout
Oppervlakte bergruimte
15 m²
Type garage
Geen garage
De verkoper vertelt

Wij hebben 34 jaar met heel veel plezier in de Jan Palachstraat 39 gewoond. Het is een hele fijne en vooral gezellige straat en het huis is echt altijd ons thuis geweest. Echter nadat mijn man was overleden en mijn dochter haar eigen huis heeft, is het huis voor mij alleen te groot geworden Als het huis wat kleiner was geweest, dan was ik zeker niet verhuisd. De straat zelf is ook heel gezellig door de lieve buren die er wonen. Als er iemand hulp nodig heeft, dan is er altijd een goede buur om te helpen.

Statistieken van de buurt

Leeftijd van inwoners (%)
Huishoudens
Koop / Huur

In de buurt

Filter op voorzieningen

Zonnewijzer