In het kort
Beschrijving
Welkom bij deze verrassend complete en charmante hoekwoning, gelegen op een plek waar het voelt alsof Wassenaar en Venetië samenkomen, maar dan met het nuchtere gemak van Noord-Holland. Groen, rust en water vormen hier het decor van jouw dagelijkse leven. Een plek waar je ademhaalt, tot rust komt en geniet. Kortom, wat een heerlijke woonomgeving is dit!
Deze woning, met letterlijk alles erop en eraan, ligt in een buurt waar zowel kinderen als huisdieren zich meteen thuis zullen voelen. Denk aan een gezellig speelpleintje, veel groen en een ontspannen sfeer. Daarbij zijn de dagelijkse voorzieningen zoals basisschool de Droomgaard, het zwembad en winkels bij Winkelcentrum Vijverhof op korte loop/fietsafstand gelegen, dus praktisch gemak is hier standaard inbegrepen.
En over gemak gesproken: parkeren is hier nooit een zorg. Dankzij een eigen carport én een garage sta je altijd droog en dichtbij.
Bij binnenkomst word je verwelkomd door een open keuken met diverse inbouwapparatuur van Siemens en Bosch, perfect voor de enthousiaste thuiskok. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd en biedt een riante leefruimte met volop daglicht dankzij een brede schuifpui over bijna de volle breedte van de woning. Deze ruimte leent zich uitstekend voor zowel wonen als werken - of waarom niet allebei?
Op de eerste etage bevinden zich drie fijne slaapkamers en een keurige badkamer. De tweede verdieping is voorzien van een dakraam én een dakkapel aan de achterzijde, waardoor ook hier een volwaardige vierde slaapkamer is gerealiseerd. Geen dakkapel aan de voorzijde? Correct! Daar liggen de zonnepanelen netjes te schitteren in de zon - duurzaam en doordacht.
En dat is nog niet alles: ook op de begane grond, in het zij-aanbouwdeel van de uitbouw, vind je een heerlijke extra werkplek, ideaal voor wie thuiswerkt of een hobbyruimte wenst.
De achtertuin? Een waar buitenparadijs. Groen, kleurrijk en met een weldadige rust. Ondanks de uitbouw is de tuin nog verrassend ruim en gezellig ingedeeld met een zitje achterin, een vijver met waterfontein en een vrijstaande houten berging, perfect voor het opbergen van de snoeischaar of tuinkussens.
Als kers op de taart: géén achterburen. Alleen een uitgestrekt grasveld, omzoomd door water. Ideaal voor een picknick, een ontspannen vaartochtje of simpelweg het genieten van het uitzicht en het gezang van vogels.
Zien is geloven. Onze makelaars staan graag paraat om je rond te leiden in deze fraaie woning! Voor meer informatie en een goede indruk van de woning en de omgeving kijk je onze bezichtigingsvideo. Voor alle ins & outs kun je de brochure downloaden, hier tref je ook de lijst van roerende zaken en de vragenlijst van de woning. Tot snel!
PS. Ons nieuwe aanbod als eerste zien? Volg ons dan op Social Media, dan zit je pas eersterangs in de markt! Ons werkgebied beslaat een groot gebied in Noord-Holland. Benieuwd wat jouw huidige woning waard is? Onze makelaars komen graag bij je langs voor een vrijblijvend verkoopgesprek met gratis waardebepaling!
Kenmerken
Wij kwamen hier in 1976 wonen. Onze twee zoons zijn hier geboren en hebben hier een fijne jeugd gehad. Weinig verkeer, veel speelmogelijkheden en vriendjes. Het huis was van oorsprong een stuk kleiner maar we hebben er steeds een beetje meer ruimte bij gecreëerd in de vorm van een uitbouw aan de kamer, een carport en een dakkapel en een stuk tuin erbij. Daardoor is het een erg ruim huis geworden wat heel prettig is om in te wonen. Ook handige extra’s zoals een stel ramen in de zijgevel voor meer licht en een deur in de garage voor een makkelijke toegang met je fiets zorgen ervoor dat het een “lekker” huis wordt. Natuurlijk hebben we ook weleens naar een ander huis gekeken maar we kozen er elke keer voor om toch in Avenhorn te blijven. Tot nu toe! De kinderen zijn al heel lang het huis uit en ook mijn echtgenoot is er niet meer. Dan is dit huis veel te groot en wacht het op nieuwe bewoners die het, net als wij, graag zullen willen bewonen en er van genieten.